جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 222
» آخرین کاربر: raghu586
» موضوعات انجمن: 67
» ارسالهای انجمن: 69

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 7 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 7 مهمان

آخرین موضوعات
اسرار باور نکردنی ‌مغز ان...
انجمن: معرفی سایت
آخرین‌ارسال: admin
20-11-2018, 07:40 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 760
چمدان دلسی مدل Lazare
انجمن: معرفی سایت
آخرین‌ارسال: admin
30-10-2018, 09:21 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 498
مشاوره کودک
انجمن: معرفی سایت
آخرین‌ارسال: admin
08-08-2018, 04:11 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 744
سیستم اعلام حریق
انجمن: خدمات ساختمان
آخرین‌ارسال: Hooshmandsazan96
20-05-2018, 02:42 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 1,463
صنعت چاپ ایران و چشم اندا...
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین‌ارسال: طراحی و چاپ
20-05-2018, 05:23 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 1,462
Google ReCaptcha2 defeate...
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: Janetcam
19-05-2018, 11:16 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 2,514
Russian programmers bypas...
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: Janetcam
18-05-2018, 06:29 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 8,188
شرايط مدارس شاهد
انجمن: معرفی سایت
آخرین‌ارسال: bhrprn
18-05-2018, 12:04 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 1,100
Google ReCaptcha2 defeate...
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: Janetcam
14-05-2018, 04:28 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 4,634
How to earn money with ca...
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: Janetcam
13-05-2018, 03:38 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 2,231

 
  اسرار باور نکردنی ‌مغز انسان
ارسال‌شده توسط: admin - 20-11-2018, 07:40 PM - انجمن: معرفی سایت - بدون‌پاسخ

اسرار باور نکردنی ‌مغز انسان

با بخش اخبار علمی در  مجله اینترنتی بیست ستون همراه شوید
آنچه می دانیم و آنچه هنوز برای کشف کردن باقیمانده است (به مناسبت هفته‌ی آگاهی از عملکرد ‌مغز) مغز انسان دارای قابلیت‌های شناخته‌شده زیادی است که باعث شگفتی و قدرشناسی بسیاری می‌شود، ولی این دانسته‌ها واقعاً در مقایسه با معماها و مجهولات آن ناچیز هستند و چگونگی عملکرد الکتریکی و شیمیایی ‌مغز انسان برای توانایی‌هایی همچون ضمیر ناخودآگاه، هوش و ‌خلاقیت همچنان در پرده‌ای از ابهام قرار دارد.
 در طول روز قسمت‌های مختلف بدن به دلایل گوناگون موردتوجه قرار می‌گیرند. مثلا با احساس ضعف در معده متوجه می‌شوید که موقع غذا خوردن است. وقتی‌که مجبور به ‌دویدن سریع به دنبال اتوبوس می‌شوید، بالا رفتن ضربان قلب شما را وادار به استراحت و انتظار برای اتوبوس بعدی می‌کند. یا بعد از تمرین‌های ورزشی سخت مطمئنا روز بعد ماهیچه‌های بدن شما اجازه ی‌ تحرک زیاد را به شما نخواهند داد.
ولی آیا این شرایط در مورد ‌مغز انسان نیز صادق است؟ آیا تاکنون پیش‌آمده که در یک اتاق تاریک و ساکت در ‌آرامش کامل و بدون هیچ‌گونه حواس‌پرتی بنشینید و به ‌مغزتان اجازه دهید که در مورد خودش فکر کند؟ نه احتملا هیچ‌وقت چنین کاری نکرده‌اید.
صرف‌نظر از بعضی کشف‌های قابل‌توجه، به‌طورکلی طرز کار ‌مغز انسان یک معمای بزرگ باقی‌مانده است. ما میدانیم که ‌مغز انسان از حدود 100 میلیارد سلول عصبی به نام نرون تشکیل‌شده که همه‌ی این نرون ها مانند سیم‌های یک دستگاه مخابراتی عظیم با یکدیگر در ارتباط هستند. پیام‌های عصبی با سیگنال‌هایی مشابه پالس‌های الکتریکی و به کمک ناقل‌های عصبی (ماده‌ی شیمیایی انتقال‌دهنده‌ی پیام‌های عصبی که توسط نرون ها ترشح می‌شود) بین آن‌ها ردوبدل می‌گردد. حتی مقدار زیادی از تفاوت‌ها در عملکرد بخش‌های مختلف ‌مغز مانند حافظه، بینایی و بویایی نیز توسط انسان شناسایی شده است. بااین‌وجود بازهم دانش ما در مورد ‌مغز انسان مثل توصیف رنگ‌ها توسط یک فرد نابینا بوده و بسیاری از قابلیت‌های شگفت‌انگیز این عضو ارزشمند کشف نشده باقی‌مانده است.
بسیاری از دانسته‌های ما در مورد ‌مغز انسان مربوط به تحقیقاتی است که به دلایل مختلف، در زمان بروز اختلال در عملکرد آن انجام‌شده است. معروف‌ترین این تحقیقات مربوط به اتفاقی است که بیشتر از 150 سال پیش برای یک کارگر راه‌آهن آمریکا به نام (فیناس گیج) به وقوع پیوست. در این حادثه بر اثر بی‌دقتی او و انفجار پیش از موقع، یک میله فلزی از گونه‌ی چپ او وارد جمجمه‌اش شد و از بالای سرش خارج گردید. خوشبختانه و در کمال تعجب این حادثه موجب ‌مرگ فیناس نشد ولی او بعدازاین اتفاق به آدم دیگری تبدیل شد و مشخصات رفتاری و شخصیتی او کاملا تغییر نمود. فیناس قبل از حادثه انسان آرام و محترمی به شمار می‌آمد که با سخت‌کوشی و تلاش فراوان موفق به کسب سمت سرکارگری شده بود. ولی به گفته‌ی پزشک معالجش، بعد از حادثه او به فردی دمدمی‌مزاج، بی‌ادب تا حد توهین‌آمیزی شوخ‌طبع و بسیار شهوت‌پرست تبدیل شد و تمام این تغییرات عمده‌ی شخصیتی نیز فقط به دلیل آسیب رسیدن به لوب قدامی ‌مغزش (بخش جلویی ‌مغز انسان) ایجادشده بود.
به همین دلیل بعد از گذشت 150 سال هنوز هم افرادی که به دلیل آسیب‌های شدید در قسمت جلویی ‌مغز دچار تغییرات عمده‌ی شخصیتی شده‌اند، با واژه‌ی (قدامی) توصیف می‌شوند. تغییر شخصیت و رفتار ناشی از آسیب به لوب قدامی نسبتا زیاد اتفاق می‌افتد ولی از دیدگاه پزشکی برای کشف حقایق بیشتر در مورد ‌مغز انسان نیاز به انواع کمیاب‌تری از آسیب‌های ‌مغزی است.
 به‌عنوان‌مثال مواردی گزارش‌شده‌اند که شخص به‌یک‌باره و در شرایطی که بینایی او هم هیچ مشکلی ندارد، توانای خواندن نوشته‌ها را ازدست‌داده است. این نارسایی عصبی که آلکسیا (ناتوانی در دیدن کلمات) بدون آگرافیا (ناتوانی در نوشتن کلمات) نامیده می‌شود، ممعمولا بعد از سکته‌های خفیف ‌مغزی منجر به مسدود شدن جریان خون در جسم پینه‌ای شده و به آن آسیب وارد می کند. جریان خون در جسم پینه‌ای و آسیب رسیدن به آن اتفاق می‌افتد. جسم پینه‌ای اجتماعی از نرون ها است که وظیفه‌ی ‌برقراری ارتباط بین دو نیمکره‌ی ‌مغز انسان را به عهده دارد. این افراد علیرغم اینکه هنوز کلمات را می‌بینند و اطلاعات مربوط به کلمات در کرتکس بینایی واقع در نیمکره راست ‌مغز پردازش می‌شود ولی مسیر انتقال این اطلاعات به بخش زبان در نیمکره‌ی چپ مسدود است و قادر به درک معنی کلمه‌ای که دیده‌اند، نیستند. خوشبختانه اکثر موارد این اختلال در مدت کوتاهی به‌سرعت برطرف شده اند.
به مناسبت هفته‌ی آگاهی از عملکرد ‌مغز شاید بد نباشد که لحظه‌ای درنگ کرده و به آنچه در ‌مغزتان می‌گذرد بیندیشید. نام‌گذاری این هفته به‌منظور گرامیداشت جنبشی است که از سال 1995 و به‌منظور ترویج فعالیت‌های مفید برای بهبود عملکرد ‌مغز انسان، شده است. در طول بیست سال گذشته، این جنبش به اهداف بزرگی دست پیداکرده که کشف داروهای جدید برای التهاب و عفونت‌های ‌مغز و روش‌هایی برای مبارزه با تومور و سکته‌ی ‌مغزی از آن جمله‌اند. اما هنوز راه درازی برای کشف همه‌ی اسرار مغز انسان در پیش است و هنوز بیماری‌های ناشناخته زیادی سلامت مغز را تهدید می‌کنند. به‌عنوان‌مثال فساد بافت‌های ‌مغزی که منجر به بیماری نرون های حرکتی و جنون می‌شود. در این بیماری‌ها، نرون ها بدون هیچ دلیل شناخته‌شده‌ای ارتباط خود را با بقیه ازدست‌داده و می‌میرند.
از افراد فعال در جنبش مذکور می‌توان به (تری پراچت) اشاره کرد که خود یکی از قربانیان فساد بافت‌های ‌مغزی ست و نوشته‌های او درواقع تجربیات عینی‌اش در مواجهه با بیماری است. او همزمان با تحلیل رفتن و نابود شدن بافت‌های ‌مغزش به تفکر و مطالعه در مورد بیماری می‌پرداخت. دیگر فرد نامدار در این جنبش (روالد دال) است که به‌صورت پیگیر تأثیرات بیماری در ‌مغز انسان را دنبال می‌کرد و دست آوردهای بی‌نظیری داشت. او معتقد بود که خود نیز توانایی بی‌نظر فکری‌اش را به دلیل ضربه‌ی شدید به سر در یک حادثه‌ی سقوط هواپیما به دست آورده است.
ممکن است شما نبوغ دال و یا روحیه‌ی جنگندگی پراچت را نداشته باشید ولی حتماً می‌توانید در هفته زمان کمی به تفکر و تعمق در مورد ‌مغزتان اختصاص دهید. بگذارید این عضو حیاتی و ارزشمند از قدرشناسی شما آگاه باشد و اگر احتمالاً جزو آن دسته‌ای هستید که با مصرف ‌سیگار و الکل به‌صورت روزانه در حال صدمه زدن به ‌مغز خود هستند، شاید اختصاص این زمان اندک، فرصتی برای تجدیدقوای ‌مغزتان باشد.
 
منبع: بیست ستون
 

چاپ این بخش

  چمدان دلسی مدل Lazare
ارسال‌شده توسط: admin - 30-10-2018, 09:21 PM - انجمن: معرفی سایت - بدون‌پاسخ

این نوشتار بر روی معرفی چند نمونه از چمدان‌های دلسی متمرکز است. در ادامه به معرفی بهترین چمدان‌های دلسی خواهیم پرداخت و سعی خواهیم کرد که شما را با ویژگی‌های این چمدان‌ها آشنا سازیم. در صورتی که قصد خرید چمدان مسافرتی دارید، این نوشتار را تا به انتها مطالعه نمایید.
البته دلسی علاوه بر چمدان‌های مسافرتی، تولید کننده‌ی ساک مسافرتی نیز هست. در صورتی که ساک مسافرتی را بر چمدان مسافرتی ترجیح می‌دهید نیز می‌توانید از محصولات دلسی استفاده کنید.
[عکس: delsey-suitcase-air-adventure-80511-1-(1)-min.jpg]
دلسی، برندی معتبر و نام‌آشنا
نزدیک به 70 سال پیش برند دلسی در فرانسه تأسیس شد و از آن زمان تا کنون این برند توانسته با تولید چمدان، کوله پشتی، کیف و موارد این قبیل نامی برای خود دست و پا کند و در سرتاسر جهان شناخته شود. هم اکنون محصولات این برند در از غرب تا شرق مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توانند رضایت کاربران خود را جلب کنند.
جالب است بدانید که برند دلسی در سال 2018 به عنوان دومین برند برتر جهان در حیطه‌ی لوازم سفر انتخاب شد.
نکته‌ای که باید به ان اشاره شود این است که قیمت چمدان‌های دلسی و همچنین قیمت کیف‌های بیزنسی دلسی بسیار مناسب است و این امر نیز می‌تواند در زمره‌ی مزایای محصولات برند دلسی در نظر گرفته شود.
بهترین چمدان‌های دلسی
1- چمدان دلسی مدل Indiscrete:
جنس بدنه چمدان دلسی مدل Indiscrete از نوع پلی‌استر بوده که این ماده به دلیل دارا بودن ساختاری محکم و با دوام دربرابر ضربه و پوسیدگی از مقاوت بالایی برخوردار است. ضمناً پلی‌استر خاصیت ضد آب دارد و امکان نفوذ مایعات به درون چمدان وجود ندارد.
چمدان دلسی مدل Indiscrete وزن نسبتا سبکی دارد که این ویژگی حمل و نقل آسان را موجب می شود. برای چمدان دلسی مدل Indiscrete چهار چرخ با قابلیت چرخش 360 درجه طراحی شده است که به راحتی می توانید در هر مسیر آن را جا به جا کنید. قفلی که برای این چمدان تعبیه شده است قفلی ایمن و رمز دار از نوع TSA می باشد که در طول سفر امنیت وسایل داخل چمدان را تضمین می نماید. چمدان دلسی مدل Indiscrete به دلیل دارا بودن سه دسته کاربردی باعث شده که امکان بلند کردن چمدان از روی زمین و قرار دادن بر روی چرخ حمل بار یا در داخل صندوق خودرو بدون هیچ فشاری وجود داشته باشد.
2- چمدان دلسی مدل Montsouris
شرکت معتبر دلسی برای بالابردن ایمنی بیشتر چمدان دلسی مدل Montsouris از قفل رمزدار TSA که یکی از جدیدترین انواع قفل ها محسوب می شود، بهره برده است که از این بابت مسافران را در طول سفر آسوده خاطر می سازد. اما از دیگر مشخصات چمدان دلسی مدل Montsouris می توانیم به جنس بدنه این نوع چمدان اشاره کنیم که از پلی استر بوده و در برابر ضربه مقاومت و استحکام بالایی دارد.
چمدان دلسی مدل Montsouris از امکانات بسیار ویژه ای برخوردار است. برای مثال تعبیه چهارچرخ دوبل بی صدا و پلاستیکی برای چمدان دلسی مدل Montsouris این امکان را به شما خریداران می‌دهد که بتوانید بدون تحمل هیچگونه احساس فشار و یا خستگی در ناحیه دستانتان چمدان خود را 360 درجه حرکت دهید. اما از دیگر امکاناتی که شرکت معتبر دلسی برای چمدان دلسی مدل Montsouris در نظر گرفته است می توانیم به طراحی داخلی این چمدان اشاره کنیم که داخل چمدان به گونه ای طراحی شده است تا بتوان وسایل و لباس هارا به صورت مرتب و تفکیکی در چمدان قرار داد. لازم به ذکر است که چمدان دلسی مدل Montsouris دارای 5 سال گارانتی بین المللی است و درسه سایز کابین، متوسط و بزرگ عرضه می گردد که با توجه به میزان وسایل و نوع سفر می توانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید.
3- چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plus:
چمدان دلسی مدل چتلت هارد پلاس نیز یکی از بهترین چمدان‌های جنس بکار رفته در چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plus از نوع پلی‌کربنات بوده و به همین دلیل این چمدان از بدنه بسیار مقاومی برخوردار است. گفتنی است که طراحی این نوع چمدان کاملا استاندارد صورت گرفته است.
شرکت دلسی برای چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plusسه دسته جهت حمل و جابه‌جایی تعبیه نموده است که این دسته‌ها مسافران را جهت بلند کردن یا قرار دادن چمدان بر روی چرخ‌های حمل بار، تسمه نقاله‌های فرودگاه و صندوق عقب خودرو یاری می‌نماید. استفاده ازچهار چرخ دوبل بی‌ صدا و روان با قابلیت چرخشی 360 درجه‌ای، تعبیه ترمزچرخ، دسته تلسکوپی، فضای داخلی پارتیشن ‌بندی شده ،زیپ سکیورتک و قفل TSA از جمله آپشن هایی است که برای چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plusدر نظر گرفته شده است.
فضای داخلی چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plus در مقایسه با دیگر چمدان ها بسیار متفاوت است و به دلیل پارتیشن بندی شدن فضای داخلی چمدان این امکان برای خریداران وجود دارد تا وسایل خود را از یکدیگر تفکیک کنند.ضمن اینکه تعبیه محفظه لباس خیس و کثیف، محفظه کفش و آویز کت و شلوار نیز از دیگر امکانات چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plus می باشد.اما به لحاظ امنیتی نیز این چمدان نسبت به دیگر چمدان ها در درجه بالاتری قرار دارد. چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plus به جهت برخورداری از ترکینگ کد، زیپ‌ Securitech و همچنین قفل رمزدار TSA چمدان را به لحاظ امنیتی محافظت می نماید.
در واقع مسافران می بایست بعد از بستن زیپ‌های چمدان آن‌ها را به این قفل TSA متصل کنند افراد دیگر نتوانند به چمدان دسترسی پیدا کنند. چمدان دلسی مدل Chatelet Hard Plus در سایز ها و رنگ های متنوع و گوناگون عرضه می گردد که انتخاب این نوع چمدان برای مسافرت های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.
[عکس: delsey-suitcase-lazare-81101-1-(2)-min.jpg]
4- چمدان دلسی مدل Lazare:
این چمدان می‌تواند به خوبی نقش یک ساک مسافرتی را نیز ایفا کند. در خصوص جنس این چمدان لازم است بدانید که چمدان دلسی مدل Lazare از جنس پلی‌استر ساخته شده است که ساختاری مستحکم و با دوام دربرابر ضربه و پارگی مقاوت بالایی دارد. توجه داشته باشید که پلی‌استر خاصیت ضد آب دارد و مانع نفوذ مایعات ازجمله باران به داخل چمدان میشود.چمدان دلسی مدل Lazare از وزن نسبتا سبکی برخوردار است که جابه جایی آسان را موجب می شود. چمدان دلسی مدل Lazare دارای چهارچرخ با قابلیت چرخش 360 درجه می باشد که امکان حمل راحت چمدان را میسر می سازد. قفلی که برای چمدان دلسی مدل Lazare تعبیه شده است قفلیی از نوع TSA می باشد. همچنین توجه داشته باشید که چمدان دلسی مدل Lazare دارای 2 سال گارانتی بین المللی می باشد.
شرکت دلسی برای چمدان دلسی مدل Lazare امکانات بسیاری در نظر گرفته است به همین جهت خریداران در سراسر دنیا با سلایق گوناگون مجذوب این چمدان دلسی مدل Lazare می شوند.امنیت محتویات چمدان یکی از موارد بسیار مهمی است که شرکت دلسی جهت تضمین آن از قفل TSA استفاده نموده است.در رابطه با قفل رمز دارنوع چمدان دلسی مدل Lazare TSA لازم است بگوییم که به همراه این قفل کلیدی ارائه نمی‌شود و خریداران می بایست فقط با استفاده از رمز سه ‌رقمی نسبت به باز و بسته کردن این قفل اقدام نمایند. توجه داشته باشید که به کلید این قفل فقط برخی مأمورین امنیتی فرودگاه‌ها دسترسی دارند تا درصورت نیاز به بررسی محتویات داخلی چمدان‌ها بتوانند بدون شکستن قفل این کار را انجام دهند.توجه داشته باشید که مجموع طول و عرض و ارتفاع چمدان دلسی مدل Lazare 115 می باشد که معمولا قابل قبول تمامی ایر لاین ها در قسمت داخلی هواپیما می باشد.
سخن آخر
سعی شد در این نوشتار به معرفی 4 مورد از بهترین چمدان‌های دلسی پرداخته شود. گفتنی است که علاوه بر چمدان‌های دلسی، شما می‌توانید از کیف لپتاپ دلسی، کیف مدرسه دلسی و کیف بیزنسی دلسی نیز خرید کرده و استفاده نمایید.

چاپ این بخش

  مشاوره کودک
ارسال‌شده توسط: admin - 08-08-2018, 04:11 PM - انجمن: معرفی سایت - بدون‌پاسخ

امروزه اهمیت استفاده از خدمات روانشناسی و مشاوره از جایگاه خاصی در بین مردم برخوردار است و ما شاهد علاقه افراد جهت اخذ مشاوره از مراکز مشاوره و دکتر روانشناس که روز به روز بیشتر می شود هستیم. در کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره انتخاب نو ما پاسخگوی مشکلات و سوالات شما در ابعاد مختلف زندگی می باشیم و جهت ایجاد آرامش و امنیت مراجعین عزیز خدمات مشاوره و روانشناسی را به صورت حضوری و مشاوره تلفنی توسط دکتر متخصص روانشناس و روانکاو می توانید دریافت کنید که به صورت تخصصی در مرکز مشاوره انتخاب نو توسط بهترین مشاوران و روانشناسان ارائه می شود به شرح زیر می باشد :

مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ، مشاوره زناشویی ، مشاوره جنسی ، مشاوره کودک ، مشاوره نوجوان ، مشاوره طلاق ، مشاوره فردی، مشاور خیانت ، نوروفیدبک و ...
یکی از اهداف کلینیک مشاوره انتخاب نو در نظر گرفتن مجموعه ای کاربردی برای فرایند درمان خدمات مشاوره نام برده است. به طور مثال در مشاوره کودک و نوجوان شما قبل از جلسات با دکتر روانشناس کودک از طریق تست های مشخص شده کودک خود را ارزیابی می کنید و در طی جلسات درمان در صورت نیاز کودک به اتاق بازی فرستاده می شود و از طریق بازی درمانی ، نمایش درمانی ، شن درمانی و ... فرایند درمان ادامه پیدا می کند . توجه داشته باشید با توجه به تشخیص دقیق که توسط متخصص روانشناس کودک و نوجوان  صورت می گیرد گاهی نیاز است در کنار کار روان درمانی به روانپزشک هم مراجعه کنید اما به دلیل درمان گروهی که در مرکز روانشناسی ما صورت می گیرد گاهی نیاز است در کنار جلسات روان درمانی به روانپزشک هم مراجعه کنید . قابل ذکر است که به دلیل  درمان گروهی که در مرکز روانشناسی ما صورت می گیرد مشاوران ما بعد از چند جلسه تمامی نتایج درمان را در جلسات گروهی مورد بررسی قرار می دهند تا بتوانند بهترین نتایج را بدست آورند.
یکی دیگر از تیم های مشاوران متخصص ما در زمینه بالینی  می باشد که در حال حاضر شش روانشناس بالینی که هر کدام به صورت تخصصی تر با روانپزشک کار درمانی را انجام می دهند در مرکز روانشناسی در حال فعالیت می باشند  به طور مثال درمان وسواس ، درمان افسردگی ، درمان اضطراب ، درمان استرس ، درمان ترس که هر کدام از درمانگران به صورت تخصصی تر بر روی هر کدام از مشکلات و اختلالات روانی  کار درمانی انجام می دهند
مجموعه ی کاربردی درمانی بالینی شامل ( دکتر متخصص روانشناس ، روانپزشک ، تور درمانی ، نوروفیدبک ، بیوفیدبک یا بایوفیدبک و گروه درمانی ) می باشد

چاپ این بخش

  سیستم اعلام حریق
ارسال‌شده توسط: Hooshmandsazan96 - 20-05-2018, 02:42 PM - انجمن: خدمات ساختمان - بدون‌پاسخ

سیستم اعلام حریق از قطعات زیر تشکیل می شود:
1.دتکتور اعلام حریق:
حسگرهای اعلام حریق به چند دسته حساس به دود، حرارت و گاز تقسیم می شوند. البته این دتکتورها از جهت فنی، نحوه تشخیص و محل نصب دارای انواع مختلفی هستند که شناسائی آنها نیاز به اطلاعات تخصصی دارد.
حسگرهای دود پر مصرف ترین انواع دتکتور هستند زیرا هر حریقی ابتدا با انتشار دود شروع می شود. اما در قسمت های تاسیسات یا آشپزخانه های صنعتی که معمولن دارای دود و یا بخار می باشند از حسگرهای حرارتی استفاده می شود.
2.کنترل پنل
کلیه قطعات و اجزا سیستم به کنترل پنل متصل شده و این قطعه وظیفه دارد در در صورت دریافت سیگنال آلارم،
ضمن ثبت آنها در حافظه کلیه آژیرها را به صدا در آورده و به آتشنشانی و مراجع دیگر اطلاع دهد.
همچنین برخی از کنترل پنل ها امکان ارسال سیگنال تست به قطعات را دارند.
3.لوازم جانبی
شستی اعلام حریق
لوازم جانبی سیستم اعلام حریق عبارتند از انواع شستی اعلام حریق، آژیر اعلام خطر، تلفن کننده و تکرار کننده معمولن شستی ها را در فضای عمومی و کاملن در دید همکانی قرار می دهند تا اگر فردی متوجه دود یا حریق شد بتواند با شکست کاور آن سیستم را فعال نماید همچنین صدای آژیر و چراغ گردان نیز باید بتواند در موقع خطر همه را آگاه نماید. و تلفن کننده نیز بلافاصله پس از تشخیص آلارم بطور اتوماتیک آتشنشانی و افراد مورد نظر را مطلع می نماید.
آزیر اعلام حریق
گاهی نیز لازم است پیغام ها و هشدارهای کنترل پنل در مکان دیگری نیز دریافت شود که این مهم نیز توسط تکرار کننده عملی می شود
 
 
خانه ی هوشمند - خانه هوشمند الفاساختمان هوشمندهوشمند سازی ساختمان - نمایندگی خانه هوشمند-خانه هوشمند- اخذ نمایندگی خانه هوشمند

چاپ این بخش

  صنعت چاپ ایران و چشم انداز سرمایه گذاری بین المللی
ارسال‌شده توسط: طراحی و چاپ - 20-05-2018, 05:23 AM - انجمن: گفتگوی آزاد - بدون‌پاسخ

صنعت چاپ ایران و چشم انداز سرمایه گذاری بین المللی
صنعت چاپ ایران، از نگاه ارایه دانش های تخصصی، موقعیت استراتژیک کشور و سایر عوامل انسانی و اقتصادی و قابلیت های موجود، از پتانسیل های بسیار بالایی برای ارتقای وضعیت خود برخوردار است، وضعیت فعلی ایران ناشی از فاکتورهای متعددی است که برخی از آنها به صورت مقطعی و برخی دیگر از نوع دلایل بنیادی هستند.
قابلیت های ایران برای تبدیل شدن به قطب تولید محصولات چاپی در منطقه را می توان چنین برشمرد :
۱-  تنوع اقلیمی:  ایران از تنوع اقلیمی بی نظیری برای تولید اقتصادی و با کیفیت انواع محصولات چاپی را داراست.
۲- نیروی کار ارزان و فراوان : ایران تقریبا جوان ترین کشور دنیاست و این نیروی کار جوان و ارزان نسبت به کشورهای پیشرو در امر محصولات چاپی مزیتی برای توسعه این بخش محسوب می شود.
۳-  وجود روزهای فراوان آفتابی و تعداد روزهای ابری کم:  نور از مهم ترین نیازهای کسب و کار است است خوشبختانه در ایران به دلیل شدت تابش مطلوب و روزهای آفتابی بالا مشکل چندانی از نظر نور وجود ندارد و همین موضوع بسیاری از هزینه ها را پایین می آورد.
۴-  وجود انرژی فسیلی فراوان و ارزان قیمت : ایران از نظر ذخایر هم از نظر ذخایر نفتی و هم گازی مقام دوم جهان را داراست. از سوی دیگر محصولات چاپی نیاز مبرم به سوخت ارزان برای تولید و حمل و نقل دارند و تفاوت فاحشی را در قیمت تمام شده ایجاد می کنند که این مزیت در صورت استفاده درست. افزایش حضور جهانی و صادرات ایران را در پی خواهد داشت. گفتنی است که هزینه های سوخت و نیروی انسانی به تنهایی حدود ۷۰ درصد کل هزینه های جاری تولید را در کشورهایی نظیر هلند به خود اختصاص می دهند.
۵- نزدیکی ایران به بازارهای بزرگ مصرفی جهان:  کشورهای عربی همسایه و حوزه خلیج، کشورهای تازه استقلال یافته، روسیه و اروپا از مراکز مهم مصرف به شمار می روند که مرکزیت ایران می تواند مزیت بزرگی محسوب شود. در بازارهای آینده این محصولات می تواند برای ایران که نزدیک ترین تولیدکننده به این بازار است مزیت بزرگی باشد.
۶- وجود جمعیت ۸۰ میلیونی ایران و با احتساب بازارهای همسایه به عدد  ۳۰۰ میلیون می رسد.
۷- امنیت سیاسی بالا در مقایسه با دیگر مکان های سرمایه گذاری.
۸- تغییر نگاه دولت جدید به مسایل سرمایه گذاری خارجی در کشور.
و هم اکنون در سایه تحولات سیاسی داخلی و بین المللی نشانه های مثبتی برای اقتصاد کشور و به تبع آن صنعت چاپ ایران پیش بینی می شود. خوشبختانه چشم اندازهای پیش روی صنعت چاپ، نوید بخش افق های تازه ای است و بازارهای بالقوه بسیاری در برابر این صنعت گشوده شده است که از آن جمله می توان به حوزه وسیع بازار صنایع چاپ و بسته بندی در منطقه و داخل ایران اشاره کرد.
کارشناسان این حوزه در ایران معتقدند یکی از وجوه و بخش های بزرگ صنعت چاپ در دنیای مدرن مربوط به صنایع بسته بندی است و سیاست گذاری ها دروراستای توسعه فعالیت های گسترده در این بخش حکایت از اهمیت این حوزه دارد. چرا که یکی از مهمترین شاخصهای رشد و توسعه اقتصاد هر کشور میزان رشد صنعت چاپ و بسته بندی آن است.
خوشبختانه با تحولاتی که پس از توافق تاریخی ژنو روی داد، هم اکنون طرف های اروپایی وآسیایی به شکل بهتری جوابگوی طرف های ایرانی خود هستند و زمینه های مثبتی برای گسترش همکاری هایی متقابل در حال شکل گیری است و فرصتی طلایی برای مذاکره و گفتگو با متولیان بخش خصوصی و نهادهای نظارتی ایران بوجود آورده است و متولیان ایرانی این صنعت مشتاقانه پذیرای سرمایه گذاران خارجی در بخش های مختلف چاپ و به خصوص در صنعت بسته بندی اند.
با توسعه سطح توافق های ایران با کشورهای مختلف به خصوص در حوزه صنایع، حمل و نقل، نفت و انرژی، توریسم، بانک و بورس، کشتیرانی و... جامعه کسب و کار ایران به شدت نیازمند استفاده از خدمات چاپ و بسته بندی در سطح بزرگی است که در اینجاست که اگر سرمایه گذاران خارجی بتوانند در شرایط کنونی دست به کار شوند و قراردادهای اقتصادی را در زمینه سرمایه گذاری حوزه چاپ و بسته بندی را با ایرانیان به امضا برسانند. مطمئن باشند که سود هنگفتی را در این راه بدست خواهند آورد و توامان با شکوفا شدن صنایع بسته بندی، تعداد قابل توجهی شغل جدید ایجاد شده و سرمایه گذارهای خارجی آمادگی خواهند داشت با آوردن تکنولوژی پیشرفته صنایع چاپ و گرافیک در توسعه صنعت چاپ ایران همکاری و شرکت فعال داشته باشند.
تولید پلیت های CTP ، تولید مرکب های چاپ با کیفیت بالا، تولید انواع کاغذ، مقوا و ورق های کارتنی از صنایع جانبی خواهند بود که با توسعه صنعت چاپ رونق خواهند گرفت که خود عامل اشتغال و توسعه خواهند شد.
بهره گیری از سرمایه گذاری و فن آوری های پیشرفته و تجربه های ارزشمند در تولید و صادرات موجب می شود بهترین کیفیت چاپ با حداقل قیمت تمام شده در ایران قابل تولید شود و عملا، علاوه بر پوشش نیازهای فراوان داخلی امکان صادرات محصولات چاپی به کشورهای خارجی نیز فراهم می شود. بدین ترتیب می توان پیشرفت منظم و پایدار بازار چاپ ایران را انتظار داشت که امری حتمی است که تحقق می یابد.
البته در این عرصه کاستی های مهمی نیز وجود دارد که به عنوان چالش های عمده صنعت چاپ ایران مطرح است. برای مثال بخش عمده ای از چاپخانه های ایران با تجهیزات قدیمی و در چهار چوب و فضای دولتی اقدام به چاپ می کنند که در نتیجه تولید آن ها با مشکلات کیفی مواجه بوده و قیمت تمام شده آن ها به هیچ وجه قابل رقابت نیست.
بنابراین برای باقی ماندن در کوران رقابت های بین بخشی و بین المللی لازم است که با درک اهمیت و نقش بلامنازع فن آوری های نوین در طراحی، تولید و عرضه محصولات و خدمات مختلف فرهنگی و هنری و افزایش بهره وری و شکوفا کردن ظرفیت های قوی نیروی انسانی و ایجاد بسترهای مناسب برای توسعه صنعت چاپ، در زمینه نوسازی شبکه چاپخانه های کشور و به کارگیری سخت افزارها و نرم افزارهای مدرن امروزی در این شبکه اقدام کرد و نباید فراموش کرد که صنعت چاپ و صنایع وابسته نقش مهمی در مبادلات بین المللی ایفا می کند. از بسته های کالاها گرفته تا چاپ لیبل، چاپ کتاب، چاپ کاتالوگ ، چاپ بروشور و چاپ جعبه و مطبوعات، انواع و اقسام لفاف و بسته بندی کالاها، تابلوها و استند تبلیغاتی و  پوسترهای تبلیغاتی، چاپ صنعتی و... از جمله این کارکرد است.
در دنیای تولید و تجارت امروز هیچ یک از محصولات صنعتی و تولیدی، از خدمات و تولیدات صنایع چاپ بی نیاز نیستند و برای نفوذپذیری محصولات تولیدی یک کشور در بازار داخلی و بازارهای جهانی، صنایع چاپ پیشرفته کشورها نقش بسیار عمده ای در معرفی توانمندی های تولید و تجارت هر یک از کشورها ایفا می کنند.
در حال حاضر تولید محتویات نفیس و اثرگذار به علت ضعف امکانات و ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری، در اختیار کشورهای دیگری مانند چین و ترکیه قرار گرفته است و همین مساله سرمایه گذاری های بین المللی را به جای ورود به ایران به کشورهای فوق سوق می دهد و این فرایند یکی دیگر از چالش های جدی صنعت چاپ ایران به شمار می رود.
دستیابی ایران به مقام نخست منطقه در افق چشم انداز، نیازمند توسعه همه جانبه صنعت چاپ، ایجاد زیرساخت های لازم، آموزش نیروی انسانی، بازسازی و نوسازی صنایع چاپ، بسترسازی های قانونی و حقوقی برای حضور بیشتر در بازارهای بین المللی است و حضور سرمایه گذاران خارجی و داخلی در این بخش است. این همه نیازمند عزم ملی و ایفای نقش فعال همه مدیران و دست اندرکاران موثر و مرتبط کشور است.
قدر مسلم این که صنعت چاپ می تواند گام های شتابانی را به سوی توسعه بردارد. به این منظور توجه به مواردی چون سرمایه گذاری در انتقال پیشرفته ترین تکنولوژی چاپ افست، چاپ فلکسو و چاپ دیجیتال، آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی چاپ برای بهره برداری کامل از تکنولوژی خریداری شده، تحقق سالیانه ۳ میلیارد دلار گردش مالی صنعت چاپ ایران در آینده با پوشش نیازهای داخلی و نیاز کشورهای پیرامونی با تاکید بر چاپ بسته بندی و چاپ لیبل، چاپ دیجیتال، کتاب و نشریات و بالاخره فروش دانش فنی به کشورهای منطقه راهگشا خواهد بود.
ضرورت ایجاد و گسترش سرمایه گذاری در حوزه چاپ و بسته بندی از طرف سرمایه گذاران برگ برنده ای است که نیاز به هوشیاری و درایت در این مقطع از زمان دارد که هر شخص یا شرکتی با شم بازار خود می تواند آن را دریافت و در راه آن قدم اصلی را بردارد.
منبع : چاپ و نشر

چاپ این بخش

  Google ReCaptcha2 defeated: new program "XEvil 4.0" did that
ارسال‌شده توسط: Janetcam - 19-05-2018, 11:16 PM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software for breaking any Captcha

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can solve more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
XEvil 4.0 + CryptoMarkets = PROFIT!, XEvil 4.0 + CryptoMarkets = PROFIT!, XEvil + XRumer: NEW breaking ReCaptcha app., XEvil 4.0 + XRumer: BEST bypassing Recaptcha v.1,v.2,v.3 tool.
XEvil 4.0 + XRumer: BEST solving ReCaptcha program , XEvil 4.0 + any SEO/SMM software = PROFIT!, HOT: specialists break ReCaptcha 2!, XEvil 4.0 bypass Google CAPTCHA!

چاپ این بخش

  Russian programmers bypass Google ReCaptcha!
ارسال‌شده توسط: Janetcam - 18-05-2018, 06:29 PM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software for breaking any Captcha

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can bypass more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
XEvil 4.0 + any SEO/SMM software = PROFIT!, Google ReCaptcha2 BROKEN!, ReCaptcha-2 DEFEATED!?, XEvil 4.0 allow to get Bitcoins via Bitcoin-crans
captcha contact, How to earn money with captchas bypass: it's very easy!, Google ReCaptcha2 BROKEN!, ReCaptcha-3 beta CRACKED!?

چاپ این بخش

  شرايط مدارس شاهد
ارسال‌شده توسط: bhrprn - 18-05-2018, 12:04 PM - انجمن: معرفی سایت - بدون‌پاسخ

برای مشاوره و اطلاع از شرايط مدارس شاهد  به سایت ایران تحصیل مراجعه کنید و مشاوران به صورت تلفنی و حضوری به شما کمک میکنند.
 
آدرس سایت ایران تحصیل
https://irantahsil.org/

چاپ این بخش

  Google ReCaptcha2 defeated: new program "XEvil 4.0" did that
ارسال‌شده توسط: Janetcam - 14-05-2018, 04:28 PM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional soft for SEO/SMM

Breaking ReCaptcha2 helps to earn CRYPTO-CURRENCY, Russian hackers break Google ReCaptcha!, That is why Bitcoin crashed..., Russian specialists beat Google ReCaptcha!

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can solve more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
http antigate comyii2 antigate component, XEvil 4.0 allow to get Bitcoins via Coin-crans, How to earn money with captchas bypass: it's very easy!, How to earn money with captchas bypass: it's very easy!

چاپ این بخش

  How to earn money with captchas bypass: it's very easy!
ارسال‌شده توسط: Janetcam - 13-05-2018, 03:38 PM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software for breaking any Captcha

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can break more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
recaptcha antigatecaptcha recognition, Russian specialists break ReCaptcha-2!, Alarm! Hackers break Google ReCaptcha-2!, This software can bypass ANY captchas, including Google ReCaptcha-2

چاپ این بخش